Atrakcje

W okresie letnim zapraszamy na relaks „pod chmurką”! Kto nie wspomina z rozrzewnieniem czasu spędzanego z rodziną nad wodą? W Parku Avia znajdziesz dwa baseny z różnymi atrakcjami, jacuzzi, zjeżdżalnie i świetnie wyposażony brodzik dla dzieci.

Basen rekreacyjny ma powierzchnię aż 464 m2. Młodzież i dorośli odprężą się w grocie sztucznej fali, na leżankach rurowych, wyspie z leżakami oraz w dwóch jacuzzi z hydromasażem.

Drugi, nieco mniejszy basen do nauki pływania rozraduje początkujących pływaków i przyszłych olimpijczyków. Składa się on z trzech torów i ma głębokość od 1,2 do 1,5 m.

Najmłodsi goście spędzą wesoło czas w brodziku dla dzieci. Wodny plac zabaw obejmuje kolorowe zwierzątka – jeża wodnego, pingwina i żyrafę tryskające wodą – a także wiaderka przelewowe, armatki wodne, natrysk i trzy zjeżdżalnie. Zabawa na całego!

Wielbiciele zjeżdżania na świeżym powietrzu, by później zanurzyć się w krystalicznej wodzie, mogą skorzystać ze zjeżdżalni rodzinnej oraz rynnowej. Długość ślizgu tej drugiej wynosi 60 m, co dostarcza długich i radosnych przeżyć dla osób w każdym wieku.