Z myślą o wszystkich naszych Stałych Klientach przygotowaliśmy specjalną ofertę Kart Klienta Parku Avia.
Doceniamy to, że jesteście z nami i korzystacie z wielu atrakcji, które daje Wam Park Avia.
Dlatego też, w naszym Punkcie Obsługi Klienta czeka na Was specjalna niebieska karta, dzięki której, będziecie mogli jeszcze więcej, częściej i taniej korzystać z Parku Avia!

Jak działa Karta Parku Avia?
– Karta Klienta to karta przedpłacona. Za każde 100zł wpłacone na tę kartę, otrzymujecie od nas dodatkowe środki pieniężne do wykorzystania w naszym Obiekcie.
Np. Kupując pojedynczą kartę za 100zł, otrzymujecie od 1 stycznia 2022r. aż 115zł. Jeśli wydacie 200 zł, bonus wyniesie 18 % czyli do wykorzystania będzie aż 235zł, a przy kwocie 510 zł zyskacie aż 22 proc. ekstra, czyli kolejne 110 zł extra!

Gdzie można kupić Kartę Parku Avia?
– Kartę można zakupić w Punkcie Obsługi Klienta, w Parku Avia, ul. Fabryczna 3 w Świdniku. Po wypełnieniu formularza i doładowaniu wybranej wartości środków, karta jest gotowa do użytkowania.

Czy karta ma termin ważności środków pieniężnych?
– Nie, na naszej karcie wpłacone środki nie przepadają a to znaczy, że możecie wykorzystać ją w ciągu tygodnia, miesiąca lub roku. Decyzja należy do Was!

Czy Kartą Klienta można płacić za wszystkie usługi w Parku Avia?
– Kartą Klienta można płacić za wszystkie opcje biletów basenowych, czy to na baseny wewnętrzne czy na zewnętrzne. Można też zapłacić za bilet basen z sauną. Kartą Klienta można również regulować należności za dopłaty wynikające z przekroczenia czasu pobytu na basenie. Najważniejsze, że tą kartą można zapłacić nie tylko za swój pobyt w Parku Avia, ale i za całą swoją rodzinę, koleżankę czy kolegę. Kartą Klienta można płacić za wszystkie dostępne usługi w naszym obiekcie za wyjątkiem nauki pływania i aqua fitness.

Karta Klienta Parku Avia to oszczędność i wygoda, a tym samym jeszcze więcej czasu spędzonego w miłej i relaksacyjnej atmosferze.
A im więcej kupionych kart jednorazowo tym większy rabat!
Sprawdź dokładnie naszą Ofertę w zakładce Cennik.