Atrakcje

W Parku Avia znajdziesz zarówno basen sportowy dla bardziej zaawansowanych pływaków, jak i nieco mniejszy basen rekreacyjny. Nie zapomnieliśmy przy tym o najmniejszych pociechach i osobach niepełnosprawnych.

Basen sportowy o powierzchni 312,5 m2 zawiera wszystkie niezbędne elementy wynikające z przepisów związku pływackiego: słupki startowe, liny międzytorowe, tyczki z linami do falstartu i do nawrotów, pasy malowane i płyty nawrotu.

Basen rekreacyjno-szkoleniowy ma głębokość od 0,60 do 0,90 m i ucieszy wszystkich miłośników wodnych atrakcji, którzy doceniają walory odpoczynku w gronie rodziny i najbliższych. Posłuży nie tylko osobom uczącym się pływać, ale również każdemu, kto zechce relaksować się pod natryskami zapewniającymi masaż ciała. Atmosferę podkreśla oświetlenie podwodne o zmiennej barwie.

W pobliżu znajduje się również brodzik dla najmłodszych. Zjeżdżalnia, słoń, żyrafa, jeż wodny, a może delfin tryskający wodą? Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

Dla osób pragnących odprężyć się w bąbelkach jacuzzi przygotowaliśmy nie jeden, ale dwa baseny SPA – każdy wyposażony w ławeczki dla 10 osób, dysze masażu różnego typu i oświetlenie podwodne.

Część basenów wewnętrznych stanowi też całoroczna zjeżdżalnia wodna o długości aż 60 m i widownia przy basenie sportowym, dostępna również dla osób nie posiadających biletów, z możliwością wejścia na nią także zawodników i trenerów.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Z myślą o osobach niepełnosprawnych obydwa baseny i jedno jacuzzi wyposażone są w hydrauliczne podnośniki akumulatorowe, zaś na widowni zarezerwowaliśmy dla was własne miejsca.

W celu rezerwacji zadzwoń: +48 81 458 08 01

Sprawdź dostępność.